BEAUTY ACADEMY

KLINIKA URODY CENTRUM SZKOLENIOWE

Henna brwi i rzęs, regulacja brwi

Szkolenie henna brwi, rzęs i regulacja przeznaczone jest dla osób, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania zabiegu henny brwi, rzęs i regulacji brwi.

Terminy szkolenie z regulacji brwi i henny ustalane są według indywidualnych potrzeb. Stanowisko pracy, sprzęt oraz kosmetyki dostosowane są dla potrzeb kursanta. Szkolenie odbywa się indywidualnie przez co instruktor czuwa nad każdym ruchem osoby uczącej się. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną. Po zakończonym szkoleniu uczestnik dostaje Certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegu oraz zwiększa szanse na rynku pracy.

Henna ma na celu podkreślenie oprawy oczu, uwydatnienie ich i nadanie im głębi. Jest to delikatne farbowanie włosków brwi i rzęs. Regulacja brwi i henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób mających jasne włoski, ale również dla osób które chcą nadać swoim brwią idealny wygląd. Henna bardzo dobrze sprawdza się na wakacjach, gdy nie chcemy się malować, a chcemy dobrze wyglądać.

Henna na rzęsy daje efekt naturalnych ciemnych włosków. Henne na brwi zawsze trzeba dobrać indywidualnie gdyż jest wiele odcieni i kolorów tego naturalnego barwnika. Zabieg farbowania brwi należy prawie zawsze uzupełnić o regulację dopiero wtedy uzyskuje się pożądany efekt. Szkolenie z nakładania henny i regulacji pozwali umiejętnie korygować i nadawać kształt brwiom oraz podkreślać rzęsy.

Terminy szkoleń są ustalane według indywidualnych potrzeb. Do potrzeb kursanta dostosowane jest stanowisko pracy, sprzęt oraz kosmetyki. Szkolenie odbywa się indywidualnie przez co instruktor czuwa nad każdym ruchem osoby uczącej się. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną.  Po zakończonym szkoleniu uczestnik dostaje Certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegu oraz zwiększa szanse na rynku pracy.

Program szkolenia

  1. 1. omówienie zabiegu
  2. 2. rodzaje henny
  3. 2. demakijaż oka przed zabiegiem henny i regulacji
  4. 3. przygotowanie przyrządów oraz produktów do zabiegu
  5. 4. wskazówki dotyczące wykonania henny brwi i rzęs
  6. 5. regulacja i nadanie idealnego kształtu i długości brwi w zależności od kształtu twarzy
  7. 6. pielęgnacja okolic oczu po zabiegu henny i regulacji

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach.  Nie musisz mieć modelki, wszystko zorganizujemy za Ciebie. Małe, indywidualne kursy, więc w ciągu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną Instruktorką.

Po skończonym kursie możesz podjąć pracę w gabinetach kosmetycznych, salonach spa lub otworzyć własną działalność.

Po szkoleniu wydajemy dokumenty uprawniające do pracy:

- zaświadczenie o ukończeniu kursu

- certyfikat w j. polskim

- certyfikat w j. angielskim