BEAUTY ACADEMY

KLINIKA URODY CENTRUM SZKOLENIOWE

Kurs depilacji pastą cukrową

Kurs depilacji pastą cukrową jest adresowany do osób zainteresowanych tematem kosmetycznym, dbaniem o zdrowy i piękny wygląd ciała oraz do praktykujących kosmetyczek, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i udoskonalać umiejętności. Zajęcia przygotowują do profesjonalnego i samodzielnego wykonywania zabiegu depilacji z użyciem pasty cukrowej. Rozwijanie umiejętności pielęgnacyjnych stosowanych na ciało. Kursant poznaje zasady panujące w salonie kosmetycznym, zapoznaje się z preparatami pielęgnacyjnymi. Dzięki kursowi uczestnik poznaje krok po kroku zabieg depilacji. Potrafi przygotować skórę do zabiegu, wykonać zabieg usuwania owłosienia, oczyszczać skórę i pielęgnować ją po zabiegu. Uczestnik zapoznaje się z higieną pracy i dezynfekcją.

Program kursu:

-stanowisko pracy

-zasady BHP, dezynfekcja

-podstawy dermatologii

-zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu

-pasta cukrowa - właściwości

-preparaty pielęgnacyjne - zastosowanie

-usuwanie owłosienia – praktyka

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach.  Nie musisz mieć modelki, wszystko zorganizujemy za Ciebie. Małe, indywidualne kursy, więc w ciągu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną Instruktorką.

Po skończonym kursie możesz podjąć pracę w gabinetach kosmetycznych, salonach spa lub otworzyć własną działalność.

Terminy szkoleń są ustalane według indywidualnych potrzeb. Do potrzeb kursanta dostosowane jest stanowisko pracy, sprzęt oraz kosmetyki. Szkolenie odbywa się indywidualnie przez co instruktor czuwa nad każdym ruchem osoby uczącej się. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną.  Po zakończonym szkoleniu uczestnik dostaje Certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegu oraz zwiększa szanse na rynku pracy

Po szkoleniu wydajemy dokumenty uprawniające do pracy:

- zaświadczenie o ukończeniu kursu

- certyfikat w j. polskim

- certyfikat w j. angielskim