BEAUTY ACADEMY

KLINIKA URODY CENTRUM SZKOLENIOWE

Przedłużanie rzęs metodami 1:1, 2D, 3D

Kurs metodą 1:1

Kurs metodą 2D, 3D

Kurs kompleksowy 1:1, 2D, 3D

W dzisiejszych czasach dobry wygląd oznacza lepsze relacje z otoczeniem oraz większe szanse na sukces zawodowy.

Przedłużanie Rzęs metodą 1:1,2D,3D- to obecnie najbardziej intratny zabieg kosmetyczny. Bezdyskusyjnie, daje obecnie najlepsze możliwości zarobkowe. A która kobieta nie chciałaby mieć pięknych oczu i uwodzicielskiego spojrzenia? Dzięki naszemu warsztatowi, w ciągu jednego dnia nauczysz się przedłużania rzęs, wprowadzisz zabieg przedłużania rzęs do oferty swojego salonu! Będziesz też mogła pracować w domu u Klienta przedłużając rzęsy naturalne.

To intensywne, całodniowe warsztaty zawodowe, przeznaczone dla osób które pragną nauczyć się przedłużania rzęs techniką 1:1. Nie jest wymagane żadne doświadczenie w dziedzinie rzęs, ani w zakresie wizażu lub kosmetyki.

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach.  Nie musisz mieć modelki, wszystko zorganizujemy za Ciebie. Małe, indywidualne kursy, więc w ciągu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną Instruktorką.

Program (8h):

część teoretyczna:

- bhp podczas wykonania zabiegu

- przeciwwskazania do wykonania zabiegu

- narzędzia wykorzystywane podczas przedłużania rzęs

- rodzaje rzęs i podział ze względu na długość i stopień podkręcenia

- pielęgnacja

część praktyczna:

- uzupełnianie i korekta rzęs

- techniki zakładania rzęs

- technika usuwania rzęs

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, bo ćwiczysz na naszych produktach.  Nie musisz mieć modelki, wszystko zorganizujemy za Ciebie. Małe, indywidualne kursy, więc w ciągu całych warsztatów masz bezpośredni kontakt z doświadczoną Instruktorką.

Po skończonym kursie możesz podjąć pracę w gabinetach kosmetycznych, salonach spa lub otworzyć własną działalność.

Terminy szkoleń są ustalane według indywidualnych potrzeb. Do potrzeb kursanta dostosowane jest stanowisko pracy, sprzęt oraz kosmetyki. Szkolenie odbywa się indywidualnie przez co instruktor czuwa nad każdym ruchem osoby uczącej się. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną.  Po zakończonym szkoleniu uczestnik dostaje Certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegu oraz zwiększa szanse na rynku pracy

Po szkoleniu wydajemy dokumenty uprawniające do pracy

- zaświadczenie o ukończeniu kursu

- certyfikat w j. polskim

- certyfikat w j. angielskim